پودر طلا چیست؟

پودر طلا چیست؟

در مورد پودر طلا اینطور می شنوید که یک کوزه پیدا کردیم، داخلش خاکستر وجود داشت آن را ریختیم، بعد از اینکه که تحقیق کردیم فهمیدیم که پودر طلا بوده. ببینید، پودر طلا از داخل خمره بیرون می آید و فهمیدن اینکه طلا هست یا نه خیلی ساده می باشد، دلیلش این است که طلا خیلی سنگین می باشد اگر در دستتان بگیرید، سنگینی و دانه های طلا را حس خواهید کرد.
این پودر هر چه باشد میتوان درون یک ظرف کوچک مخصوص ذوب فلز گذاشته و آن را ذوب کرد، اگر در یک معدن باشد آب شده و به صورت ذره ذره و آرام آرام در ظرف جمع خواهد شد.

بعد از آن، قبل از اینکه سرد شود با یک تکه فلز به آرامی فشار داده و کمی پهن و نازک کنید و سپس با کمک یک انبر از ظرف بردارید.

پودر طلا چیست؟

پودر طلا چیست؟
09121611094

انواع رنگ طلا

طلا در رنگ‌های بسیاری از قبیل: زرد، سفید، سیاه، رزگلد و چندین رنگ دیگر یافت میشود. فلز طلا به طور طبیعی و خالص به رنگ زرد است اما با ترکیب آن با دیگر فلزات رنگ‌های دیگر به دست می آید.

اگر درون سولفوریک اسید رقیق،(آب + سولفوریک اسید) رها کنید، در صورتی که طلا یا نقره باشد، رنگش را به دست خواهد آورد، ولی کمی مات خواهد شد. حتی اگر چشمتان عادت داشته باشد، می توانید 3 تا کمتر یا 5 تا بیشتر، عیارش را نیز تخمین بزنید.(منظور طلا می باشد).

دقت کنید که در موضوع پودر طلا کلاهبرداری های زیادی انجام می شود.

اینجاست که کلاهبرداری شروع می شود.

شما هم بدون اینکه پودر را ببرید کاری نمی توانید انجام دهید، چون خریدار باید آن را آب کند و کنترل انجام دهد.

صاحب پودر به شما خواهد گفت که 10 الی 20 میلیون تومان پیدا کنید و بیایید تا 1 الی 1.5 کیلو به شما بدهم و به شما پودر را می دهند.

پودر طلا چیست؟

 

خرید فلزیاب

پودر طلا در گنج یابی به چه صورتی هست

اگر پودر طلا را در دستاتنتان بگیرید متوجه وزنش خواهید شد .در اکثر موارد برای رد گم کردن با خاکستر یا زغال مخلوط

کرده اند ،از سنگینی پودر طلا به راحتی می توانید شناسایی کنید ،در آب که بریزید شفافیت طلا رو خواهد دید و به کف آب خواهد رفت .

چگونه از پودر طلا استفاده کنیم

کاری که باید انجام شود با این پودر بسیار ساده است ،آن را در ظرف ذوب فلزی کوچک میریزیم ، آن را ذوب می کنیم ،اگر در یک معدن باشد آب شده

سپس با کمک یک انبر از ظرف بردارید.گر درون سولفوریک اسید رقیق،

( آب + سولفوریک اسید ) رها کنید،اگر طلا و یا نقره باشد .

خرید فلزیاب و طلایاب

کلاهبرداران فروش پودر طلا به چه صورت عمل میکنند

مراقب باشید که در موضوع پودر طلا کلاهبرداران ها زیاد هستند .امکان دارد اشخاصی وجود داشته باشند که میخواهند پودر طلا خود را بفروشند

.کمی از نمونه واقعی به شما خواهند داد،ممکن است شما هم آن را تایید کنید ،با شما برای فروش پودر طلا و تبدیل آن به پول نمی آیند.

کارشناسی نشانه های گنج شرکت آسان فلزیاب

بزرگواران خواهشمند هستیم در نظر داشته باشید ،که آثار و نشانه های که بر روی سنگ ها و صخره ها حکاکی شده است.

به هیچ عنوان حامل هدیه ها و گنج نیستند ،پس در نظر داشته باشید که آثاری که از گذشتگان به یادگار برای ما مانده رو تخریب نکنید .

در کل هر آثار ، علائم و نشانه گنج اشاره به محوطه خودش دارد .

ما در شرکت آسان فلزیاب برای شما ،عزیزان آرزوی موفقیت در حفاری های شما داریم. برای مشاوره رایگان در مورد نشانه پودر طلا، علائم ونشانه های گنج و خرید و فروش فلزیاب هابا کارشناسان شرکت آسان فلزیاب در تماس باشید.

پودر طلا چیست؟
09121611094

اطلاعات کلی درباره فلز طلا

طلا يك عنصر فلزی میباشد كه از اول طلایی رنگ بوده ولی هنگام بريده شدن سياه و يا بنفش میشود.

طلا شكننده ترين عنصر میباشد.

همچنين بسيار سست بوده و به منظور استحكام بيشتر به صورت آلياژ در می آيد. اين عنصر هدايت كننده خوب دما و الكتريسته میباشد.

اگرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید

میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید نمایید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت زرشناسان با ما در ارتباط باشید.
اینستاگرام زرشناسان
تلگرام زرشناسان

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما