نکات مهم گنج یابی

نکات مهم گنج یابی

نکات مهم گنج یابی

چگونه با فلزیاب گنج پیدا کنیم؟

 1. آشنایی با دستگاه: دستگاه فلزیابخود را به طور کامل بررسی کنید. نحوه عملکرد و تنظیمات دستگاه را یادبگیرید تا بهترین عملکرد را از آن استخراج کنید.

 2. انتخاب منطقه مناسب: برای شروع به جستجو، منطقه‌ای را انتخاب کنید که احتمال داشتن گنج و فلزات ارزشمند در آن بالا باشد. می‌توانید با مطالعه تاریخ و اطلاعات محلی، تحقیق کرده و به مناطقی بروید که نشان‌های قدیمی، افسانه‌ها یا اسطوره‌های محلی مرتبط با گنج وجود دارد.

 3. تشخیص نوع و عمق فلز: با توجه به نمایشگر فلزیاب، تلاش کنید نوع فلز را تشخیص دهید. آشنایی با این نمایشگر و نشانه‌های مرتبط با فلزات مختلف مهم است. همچنین، با کنترل عمق دستگاه و تغییر تنظیمات، می‌توانید عمق فلز را تعیین کنید.

به یاد داشته باشید که کشف گنج با فلزیاب زمان‌بر و صبر می‌طلبد. همچنین، رعایت قوانین محلی و اجرای احتیاط‌های لازم بسیار مهم است.

نکات مهم گنج یابی09121611094
نکات مهم گنج یابی
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094

عمق گنج یابی

عمقی که گنج‌ها پیدا می‌شوند به وابستگی مکان و شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشد.

 • تاریخچه منطقه: اگر منطقه که در آن جستجو می‌کنید تاریخچه‌ی طولانی و جمعیتی بزرگ داشته باشد، احتمالاً گنج‌ها در عمق کمتری پیدا می‌شوند. این به این دلیل است که در طول زمان برخی از گنج‌ها به صورت تصادفی و کم عمق به طور مرتب روی زمین پنهان می‌شوند.
 • نوع خاک و زمین: خاک و زمین ممکن است باعث نفوذ سختی شود و به این ترتیب باعث شود گنج‌ها در عمق‌های بیشتری پیدا شوند. خاک‌های چینه‌ای و سخت‌تر ممکن است سرعت نفوذ فلزیاب را کاهش دهند و باعث کاهش عمق قابل تشخیص گنج‌ها شوند.
 • سنگ‌ها و موانع طبیعی: وجود سنگ‌ها و موانع طبیعی در زیر زمین می‌تواند باعث تشدید پویایی سیگنال‌های مورد استفاده توسط فلزیاب شود و باعث کاهش عمق تشخیص گنج‌ها شود.

چه دستگاهی برای گنج یابی بخرم؟

قبل از خرید هر فلزیاب، بهتر است مطالعه و مقایسه قابلیت‌ها و ویژگی‌های هر برند و مدل را انجام دهید. همچنین، نظرات و تجربیات کاربران و محققان درباره عملکرد و کیفیت دستگاه‌ها را بررسی کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. در ادامه به بیان برخی فلزیاب هایی می پردازیم که برای کشف اهداف باارزش مناسب هستندو

 1. Minelab GPZ 7000: این فلزیاب با تکنولوژی GPZ که شامل سنسورهای زمینی و تکنیک‌های متعددی است، برای مکان‌یابی فلزات باارزش و عمق زیاد بسیار موثر است.

 2. Garrett ATX: اینفلزیاب ضد آب دارای تکنولوژی‌های متعددی است.

 3. Nokta Makro Gold Finder: این فلزیاب دارای تکنولوژی تشخیص طلای ریز و ذرات کوچک است که برای جستجو در مناطق غنی فلزات باارزش کارامد است.

نکات مهم گنج یابی09121611094
نکات مهم گنج یابی
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094

هنگام کاوش برای پیدا کردن گنج، برخی نکات مهم را در نظر بگیرید. این نکات عبارتند از:

 1. مکان‌یابی: قبل از شروع به کاوش، بهتر است با تحقیقات لازم و پروانه‌بندی محل‌های مناسب برای جستجو آشنا شوید. اطمینان حاصل کنید که اجازه قانونی برای جستجو در آن منطقه دارید.

 2. تحقیقات اولیه: قبل از شروع به کاوش، تحقیقات اولیه درباره منطقه و نوع گنجی که به دنبال آن هستید را انجام دهید. این شامل بررسی تاریخچه، افسانه‌ها، نقشه‌ها و دیگر منابع مرتبط می‌شود.

 3. تمیز کردن منطقه: قبل از شروع به کاوش، اطمینان حاصل کنید که منطقه را تمیز کرده و لغزش و چالش‌ها را محدود کرده‌اید. همچنین، مراقب باشید که عمداً زیرزمین و زیر سطح را به خطر نیندازید.

 4. ترکیب استراتژی‌ها: استفاده از استراتژی‌های مختلف برای کاوش می‌تواند مفید باشد. برخی از روش‌های معمول شامل کاوش با الگو، بررسی مناطق با احتمال بالا، و تمرکز بر مناطق با تغییر در توپوگرافی و زمین‌شناسی است.

 5. ایمنی: همیشه به ایمنی خود توجه کنید. مثلا از ابزار ایمنی شامل دستکش‌ها و کلاه ذخیره استفاده کنید و در صورت لزوم از کمک دیگران استفاده کنید.

 6. رعایت قوانین و احترام به محیط زیست: همواره به قوانین محلی و محافظت از محیط زیست احترام بگذارید. هرگونه آسیب به تاریخچه، محیط زیست یا ملک عمومی را اجتناب کنید.

خرید فلزیاب

همیشه به دیگران اطلاع دهید و قبل از جستجو در مناطقی که به دیگران تعلق دارد مجوزهای مورد نیاز را دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با دستگاه ها و قیمت روز محصولات با مشاوران مجرب شرکت گلداسمیت در تماس باشید.

در آخر توصیه ما برای شما در عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلداسمیت است که دارای ۲۰سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمتفلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت  گلداسمیت مراجعه کنید.

 

نکات مهم گنج یابی09121611094
نکات مهم گنج یابی
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان،

مناسب با نیازتان میباشد***

اگرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید

میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید نمایید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت

حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت

گلداسمیت با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام گلد اسمیت

تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما