نمایندگی فلزیاب ژئوگرند

نمایندگی فلزیاب ژئوگرند

نمایندگی فلزیاب ژئوگرند

در سال 1999 این شرکت در مقر دائمی خود در هامبورگ آلمان توسط گروهی از کارشناسان تاسیس شد. اولین فناوری در زمینه فلزیابی راه اندازی و در زمینه های آزمایشی در سال 2001 آزمایش شد و این فناوری چندین استاندارد بین المللی را در جستجوی فلزات زیرزمینی پذیرفت. قالب ها بر اساس آخرین قابلیت ها برای اطمینان از کیفیت در صدور قطعات دستگاه ها و بر اساس استانداردهای صنعت آلمان ساخته و ریخته گری می شوند.

در سال 2005 سری ردیابهای کبرا پس از تایید دپارتمان صنعت و اختراع آلمان و مطابق با استانداردهای کیفی راه اندازی و از طریق شبکه توزیع کنندگان مجاز و مورد اعتماد در تمامی کشورهای جهان منتشر شد. Geo Ground شرکت های تابعه ای را در چندین منطقه در سراسر جهان مانند خاورمیانه، آفریقا و آسیا ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل کند که بیشترین تعداد مشتریان را در اختیار دارد و خدمات پشتیبانی فنی و آموزشی را مستقیماً از کارشناسان ما به مشتریان خود ارائه می دهد.

نمایندگی فلزیاب ژئوگرند09121611094
نمایندگی فلزیاب ژئوگرند
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

محصولات شرکت Geo Ground

این شرکت با بهره گیری از برترین تکنولوژی ها و فناوری های روز جهان اقدام به تولید دستگاه ها و طلایاب هایی می کند که تمام نیازهای کاوشگران را پوشش داده و تجربه خوبی برای افراد به ارمغان آورد. از محصولات این کمپانی می توان به این موارد اشاره کرد.:

درباره ردیاب گلد ویژن

فلزیاب گلد ویژن وزن سبک و حمل و نصب آسانی دارد که باعث می شود در زمین ها و محیط های مختلف قابل استفاده باشد. Gold Vision دارای یک رابط کاربری قابل فهم و آسان و طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های قابل تنظیم است که آن را به یک انتخاب عالی برای همه جویندگان گنج و جستجوگران حرفه ای  می کند.
نمایندگی فلزیاب ژئوگرند09121611094
نمایندگی فلزیاب ژئوگرند
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

فلزیاب واتر لاین

Water Line یک دستگاه آشکارساز آب زیرزمینی قدرتمند و آسان برای استفاده است که از فناوری پیشرفته مکان یابی دوربرد استفاده می کند تا روش کشف منابع آب زیرزمینی را متحول کند. برد اسکن چشمگیر که 3000 متری باورنکردنی را در بر می گیرد و در عمق قابل توجهی تا 1200 متر نفوذ می کند.

طلایاب گلد لجند

Gold Legend یک فلزیاب با اندازه کوچک و با کاربری آسان از طریق یک برنامه ساده و ساده است. که ابزاری آسان برای انتخاب سیستم های جستجو، تنظیم تنظیمات آنها و مشاهده نتایج به صورت بصری ساده در صفحه رنگی دستگاه فراهم می کند.

طلایاب کبرا GX 8000

فلزیاب COBRA GX 8000 یک دستگاه همه در یک برای ردیابی طلا، فلزیاب، گنج یابی و اکتشاف است که نیازهای تمام جویندگان گنج و جستجوگران حرفه ای در سراسر جهان را برآورده می کند. COBRA GX 8000 با شش سیستم جستجوی مختلف که مطابق با اکثر فناوری‌های جستجوی فلزی که تا به امروز کشف شده‌اند کار می‌کنند. این امکان را به جستجوگر می‌دهد تا از آن در انواع کاربردهای عملی در زمینه فلزیابی و کشف گنج استفاده کنند.
نمایندگی فلزیاب ژئوگرند09121611094
نمایندگی فلزیاب ژئوگرند
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

خرید فلزیاب ژئوگرند

برای خرید محصولات مورد نظر خود و استعلام قیمت روز فلزیاب ها با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما