فلزیاب نوکتا مولتی کروزر

فلزیاب نوکتا مولتی کروزر

فلزیاب نوکتا مولتی کروزر

دستگاه فلزیاب نوکتا مولتی کروزر از محصولات پرقدرت و معروف شرکت نوکتا ماکرو ترکیه می باشد. محصولات این کمپانی از کیفیت و طراحی خوب و استانداردهای اتحادیه اروپا برخوردار است.

به دلیل کیفیت بالا و دقت در کاوش به یک برند بنام و معتبر در جهان مبدل شده است، این دستگاه فلزیاب علاوه بر ویژگی هایی که در مدل های قبلی این شرکت تولید شده از فناوری جدیدتر بهره برده و میزان دقت و محدوده عمق زنی دستگاه افزایش یافته است.

همچنین مقاومت بدنه دستگاه بهبود یافته و دستگاه کاملا نسبت به نفوذ آب ایمن است. این دستگاه جزو پیشرفته ترین فلزیاب ها محسوب می شود، که دارای تنظیمات سفارشی کاربر برای کاوش در اعماق مختلف است، تا سه سطح برای شناسایی عمق اهداف و انتخاب سطح عمق مورد نظر کاوشگر برای تشخیص فلزات گرانبها قابل تنظیم است.

 

فلزیاب نوکتا مولتی کروزر 09121611094
فلزیاب نوکتا مولتی کروزر
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

بررسی قیمت فلزیاب مولتی کروزر در بازار ایران

در بازار، قیمت فلزیاب ها بسته به برند و مدل، کیفیت و قابلیت‌های آن متفاوت است. به طور کلی قیمت دستگاه‌ فلزیاب در ایران از ۴۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۰۰ میلیون تومان به بالا رسیده است.

قیمت دستگاه های نقطه زن با توجه به نواسانات ارزی در ایران ممکن است بسیار متفاوت باشد. همچنین دقت داشته باشید عمق کاوش هر دستگاه فلزیاب در جدول ذکر شده و این اعداد توسط ادعای سازنده و به نقل از دفترچه راهنمای هر کدام از دستگاه های گنج یاب نوشته ذکر شده است. شعاع و عمق های نوشته شده برای هرکدام از دستگاه ها توسط فروشنده و خریدار تست خواهند شد.

شما کاربران گرامی و عزیز می توانید برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت فلزیاب مولتی کروزر با کارشناسان مجرب شرکت گلداسمیت تماس بگیرید و از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

فلزیاب نوکتا مولتی کروزر 09121611094
فلزیاب نوکتا مولتی کروزر
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

مشخصات دستگاه فلزیاب Multi Kruzer عبارتند از:

 • ضد نفوذ آب و گرد و غبار تا عمق پنج متر و دارای گواهینامه IP68
 • مجهز به سه فرکانس ۵/۱۴/۲۰ کیلو هرتز
 • دارای قابلیت تغییر بین فرکانس های دستگاه برای نقطه زنی دقیق
 • دارای قابلیت تنظیمات دستی و خودکار بالانس فلزیاب
 • مجهز به ۶ مود کاربری در محیط های متفاوت مانند ماسه و شن خشک و مرطوب، زیر آب
 • دارای سه سطح تنظیم برای کاوش در اعماق
 • دارای مانیتور با کنتراست و وضوح بالا
 • قابلیت تنظیم نور background صفحه نمایش
 • مجهز به هدفون مخصوص وایرلس
 • قابلیت آپدیت و بروزرسانی دستگاه
 • مجهز به ویبره
 • امکان ذخیره تنظیمات سفارشی کاربر
 • دارای باتری با قابلیت شارژ ۳۷۰۰ میلی آمپر
 • وزن سبک ۱٫۴ کیلوگرم سبک برای حمل و نقل و کاوش آسان
 • دفترچه دستگاه

ویژگی‌ها و امکانات فلزیاب مولتی کروزر شامل موارد زیر است:

 1. حالت پیشرفته ساحل: این قابلیت عملکرد بسیار پایداری در ساحل شنی را فراهم می‌کند همچنین در شرایط مرطوب و در آب شور.
 2. فیلتر ناچ: این ویژگی در شکار هدف‌های خاص کمک می‌کند در حالی که هدف‌های نامطلوب را نادیده می‌گیرد.
 3. بالانس زمین: این گونه دارای تعادل زمین خودکار، دستی، و ردیابی است.
 4. توانایی تفکیک پیشرفته: فلزات نامطلوب و زباله را از طریق تفکیک برتر تشخیص دهید.
 5. عمق اضافی زیرزمین: کاربران می‌توانند با Multi Kruzer عمیق‌تر در زمین برسند، که منجر به یافتن گنج‌های بالقوه که سایر گونه‌ها ممکن است از دست بدهند.
 6. سرعت بازیابی سریع: این نیز سرعت بازیابی سریعی را فراهم می‌کند که امکان شناسایی سریع هدف چندگانه در فاصله نزدیکتر را می‌دهد.
 7. ID هدف: ID هدف دیجیتال نشان می‌دهد چه نوع فلزی یافت شده است.
 8. بروزرسانی‌های نرم‌افزار آنلاین: کاربران می‌توانند از آخرین بروزرسانی‌ها و بهبودها از طریق یک کامپیوتر که از طریق USB متصل می‌شود، برخوردار شوند.
 9. چراغ قوه LED و نور پشت زمینه: برای تشخیص در نور کم و در شب.
 10. لرزش: به علاوه هشدارهای صوتی، Multi Kruzer همچنین حالت هشدار لرزش را ارائه می‌دهد که به خصوص برای کاربران کم شنوایی یا برای استفاده زیر آب مفید است.

 

فلزیاب نوکتا مولتی کروزر 09121611094
فلزیاب نوکتا مولتی کروزر
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

عمق کاوش دستگاه نقطه زن مولتی کروزر

دستگاه فلزیاب مولتی کروزر از یک سیستم عامل بسیار قدرتمند برخوردار است که می تواند واکنش نمایید به فلزات مختلف با سرعت بالا. این دستگاه از تکنولوژی مدرن برخوردار است و کیفیت بالایی در یافتن فلزات دارد.

همچنین قادر است تا به عمق بیش از ۲٫۵ متر زمین را بررسی کند. در حالت عادی، کویل ۳۵ سانتی متری قادر است تا اهداف کوچک را در عمق تا حدودی کشف کند اما با استفاده از کویل ۴۵ سانتیمتری، قادر خواهید بود تا فلزات را در عمق بیشتر از ۲٫۵ متر پیدا کنید.

انواع گوناگون فلزات می‌توانند توسط این دستگاه شناسایی شوند و همچنین دارای قابلیت های برجسته ای نظیر وضوح بالا، عملکرد پایدار و کیفیت ساخت بسیار خوب است.

اگر به دنبال یک فلزیاب باکیفیت با قابلیت بالای شناسایی فلزات و عملکرد بسیار خوب هستید، دستگاه فلزیاب کروزر شرکت نوکتا ماکرو می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. ویژگی های برتر این دستگاه می تواند به شما کمک کند تا با دقت بیشتری فلزات مورد نظر را شناسایی کنید و از کاوش های خود لذت ببرید.

در نهایت، فلزیاب کروزر هم یک دستگاه فلزیاب بسیار قدرتمند است و هم جذاب برای کاربران با تجربه که به دنبال یک سیستم پیشرفته فلزیابی هستند. با طیف وسیعی از ویژگی های کاربر پسند، این دستگاه لحاظ شود یکی از بهترین و در عین حال قابل دسترس در بازار فلزیابی است.

نتیجه تست این دستگاه در خاک های مختلف

با توجه به توانایی های فنی دستگاه فلزیاب مولتی کروزر، این دستگاه در شناسایی فلزات در خاک های مختلف، عملکرد بسیار خوبی دارد. به طور کلی، این دستگاه در خاک های کم عمق و خشک، عملکرد بسیار قوی و دقیقی دارد و قادر است فلزات را با دقت بالایی شناسایی کند.
فلزیاب مولتی کروزر Multi Kruzer نوکتا ماکرو در خاک های مرطوب و سنگین نیز، عملکرد این دستگاه خوب است. اما به دلیل مشکلاتی مانند نویز بیشتر در این خاک ها، ممکن است دقت شناسایی کاهش یابد. با این حال، با استفاده از حالت های پیشرفته ساحلی و تکنولوژی E.U.D، این دستگاه قادر است فلزات را در خاک های رطوبتی و زیر آب نیز شناسایی کند.
نقطه زن مولتی کروزر Multi Kruzer نوکتا ماکرو  با توجه به اینکه خواص خاک ها و فلزیاب مولتی کروزر Multi Kruzer نوکتا ماکرو شرایط جغرافیایی محل شناسایی فلزات می تواند متفاوت باشد، برای بهترین نتیجه در شناسایی فلزات با این دستگاه، باید تنظیمات مناسب برای شرایط محیطی مربوطه انجام شود.
فلزیاب نوکتا مولتی کروزر 09121611094
فلزیاب نوکتا مولتی کروزر
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان،

مناسب با نیازتان میباشد***

اگرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید

میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید نمایید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت

حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت

گلداسمیت با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام گلد اسمیت

تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما