فلزیاب لجند

فلزیاب لجند

فلزیاب لجند

لجند Legend یک نقطه زن نسل جدید محصول شرکت نوکتا ماکرو ترکیه است. این فلزیاب از فناوری VLF برای جستجو و کاوش استفاده میکند. تنوع فرکانسی بالایی دارد و برای کار با آن نیاز به تنظیمات پیچیده نیست.

لجند Legend را میتوان جزء طلایاب های با فناوری بالای نوکتا ماکروی ترکیه نامید چون از فناوری تغییر فرکانس لحظه ای (SMF) یا همان فناوری multi iq در کارکرد خود بهره می برد. فناوری که باعث خروجی درست تری و حذف خطاهای رایج می شود. فرکانس هایی مانند 4، 10، 15، 20 و 40 در این سیستم گنج یاب استفاده می شود.

 

فلزیاب لجند
فلزیاب لجند
09121611094

در لجند Legend شما مجبور به تنظیمات پیچیده نیستید و نسبت به محیط کاوشی که در آن قرار دارید می توانید از 4 حالت جستجوی پیش فرض بهره ببرید. حالت هایی مانند:

  • Park پارک و سبزه زارها
  • Beach ساحلی و مرطوب
  • Field زمین های مانند دشت
  • Gold زمین های حاوی طلا

از ویژگی های دیگر لجند Legend خاصیت ضدآب بودن آن است. از این فلزیاب می توانید در عمق 3 متر زیر آب استفاده کنید. در تست خشکی هم این دستگاه توانایی یافتن فلزات را در عمق 2 متر واقعی را دارد. خاصیت ضدآب بودن تنها مزیت این سیستم نیست چون همین خاصیت به علت استفاده از تکنولوژی IP 68 باعث می شود گرد و غبار نیز وارد دستگاه نشود و عمر دستگاه را بالاتر می برد.

در بین دستگاه های ضد آب نوکتا، انفیبیو anfibio فقط با 2 متر بیشتر (5متر زیر آب) نسبت به لجند legend قابلیت استفاده در نقاط زیرین آب را دارد. البته این مورد نمیتواند عیب و ایراد سیستم باشد به ویژه کسانیکه قصد غواصی و کاوش زیر آب را ندارند.

وزن لجند Legend حدود 1.4 کیلوگرم است که جزء سیستم های بسیار سبک وزن محسوب می شود. برای ساعت ها کار می توان به راحتی آن را حمل و نقل و استفاده کرد.

 

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان، مناسب با نیازتان می باشد***

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید

میتوانید با شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت گلد اسمیت با ما در ارتباط باشید
اینستاگرام گلد اسمیت
تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما