فلزیاب جی پارد

فلزیاب جی پارد

فلزیاب جی پارد

اسکنر فلزیاب جی پارد OKM Gepard ساخت شرکت او کی ام آلمان است. اساس تکنولوژی جی پارد بر مبنای ارسال و دریافت پالس های قدرتمند به داخل خاک و دریافت آنها است. دریافت و آنالیز اسکن می تواند به اپراتور در تشخیص اهداف زیر سطحی کمک نماید. فلزیاب okm می تواند اهدافی فلزی و غیر فلزی و فضاهای خالی را تا عمق ۴۰ متری با توجه به نوع آنتن مورد استفاده تشخیص بدهددر این دستگاهمانند سایر محصولات شرکت او کی ام آموزش اساس و رکن اصلی استفاده از این فلزیاب است.در واقع با جی پی آر جی پارد می توان زیر زمین را دید مخصوصا زمانی که از نرم افزار دو بعدی استفاده شود.

فلزیاب okm

یکی از بهترین دستگاه okm فلزیاب جی پارد می باشد. که اس قادر است مکان قرار گیری و عمق و حجم تقریبی هدف را مشخص نماید.تجربه و مهارت و آموزش درست می تواند در دقت دستگاه تاثیر مستقیم و مثبتی داشته باشد. تمام دیتا یا اطلاعات بدست آمده از زیر زمین به صورت مستقیم به تبلت دستگاه منتقل می شود. در واقع با حرکت دستگاه اپراتور می تواند از آنچه در زیر آنتن قرار گرفته آگاه شود.

از GPR GEPARD میتوان در هر شرایط محیطی مانند مناطق کوهستانی و جنگلی استفاده کرد. و تا -۵ زیر صفر میتوان از این جی پی آر قدرتمند استفاده نمود. دستگاه جی پارد قادر است اهداف را به صورت گراف های رنگی یا به اطصلاح تصویری نمایش بدهد. علاوه بر این حالت اپراتور میتواند با استفاده از هدفون مانند فلزیابی صوتی تا عمق ۴۰ متری از این سیستم استفاده نماید. عمق تابع شرایط خاص و میزان و حجم فلز و سایر فاکتورهاست.

 

فلزیاب جی پارد09121611094
فلزیاب جی پارد
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

دستگاه گنج یاب okm آلمان

دستگاه های شرکت او کی ام میتوانند تصاویر گرافیکی را بدون نیاز به هیچگونه کامپیوتری ارائه دهند. تعداد زیادی از لوازم جانبی اختیاری همراه آنها ارائه می شود و هر کاوشگر می تواند آن چیزی را که نیاز دارد متناسب با اهداف خود خریداری کند.

همچنین این شرکت در طی این سال ها با تولید فلزیاب پیشرفته و با کیفیت در راستای رفع نیاز های بازار جهانی تبدیل به نامی آشنا در بین کاوشگران شد. فلزیاب OKM با همکاری با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی به تحقیقات و توسعه خود در زمینه ارتقاء کیفیت محصولات و تکنولوژی های مورد استفاده شدت بخشید. فعالیت کاری این کمپانی شامل طراحی و تولید رادار نفوذ کننده در زمین، اسکنر زمین سه بعدی، دستگاه گنج یاب، دستگاه حفره یاب، دستگاه شعاع زن، انواع فلزیاب مانند فلزیاب ضد آب می باشد.

اسکنر طلایاب

دستگاهی است که با استفاده از آن می‌توان فلزاتی که در عمق زمین و یا درون اجسامی مانند سنگ و صخره مدفون شده‌اند را کشف کرد. در حالت کلی میتوان گفت هدف اصلی این دستگاه کمک به افراد برای پیدا کردن فلزاتی است که درون زمین، دیوار، صخره دفن شده‌اند.

این دستگاه انواع مختلفی دارد و عملکرد همه آن‌ها به یک شکل نیست. خصوصیات هر دستگاه در نحوه عملکرد آن نقش مهمی دارد. میزان شدت میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط دستگاه با عمق رسیدن به فلز رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچقدر میزان شدت میدان بیشتر باشد، عمق رسیدن به فلز هم بیشتر است. فاکتورهای شکل، اندازه و جنس هم در میزان عمق تاثیر دارند.

 

اسکنر طلایاب چگونه کار می کند؟

زمین مانند یک میدان مغناطیسی بزرگ رفتار می‌کند و دستگاه به این شکل عمل می‌کند که اطراف محیط صفحه یا دیسک جستجوگر خود یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند. چنان چه فلزی در این میدان مغناطیسی قرار بگیرد، دستگاه آلارمی به اپراتور نشان می‌دهد که به منزله پیدا شدن فلز در نزدیکی دستگاه است. حال این فلز ممکن است آهن مربوط به یک لوله آب باشد و یا اینکه فلزاتی مانند نقره و یا حتی طلا باشد.

 

فلزیاب جی پارد09121611094
فلزیاب جی پارد
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

ویژگی های اسکنر جی پارد شامل موارد زیر می باشد:

 • ردیابی فلزات و فضای خالی در عمق های بالا
 •  پشتیبانی از زبان فارسی
 • کاربری ساده و آسان
 • دارای آموزش حرفه ای و تخصصی
 • پشتیبانی آموزشی ۲۴ ساعته
 • گارانتی ۲ ساله محصولات
 • عمق نفوذ در خاک ۴۰ متر
 • امکان تعیین مکان دقیق هدف و تعیین میزان عمق
 • تخمین حجم و سایز و اندازه هدف
 • دارای نرم افزار دو بعدی و کاملا تخصصی
 • امکان اسکن به دو صورت دستی و اتوماتیک
 • امکان استفاده از دستگاه مانند فلزیاب صوتی
 • باطری قدرتمند و انتقال دیتا به وسیله بلوتوث

قدرت تفکیک فلزیاب و اسکنر جی پارد Gepard GPR 3D

فلزیاب جی پارد Gepard دارای فناوری جدید رادار های رادیویی است و این ویژگی سبب شده که انعطاف پذیری و بازدهی بیشتری را برای جویندگان که دنبال اهداف مختلفی باشند بتوانند به راحتی یافت کنند. رادار نفوذ این دستگاه سیگنال هایی را در تمام جهات به عمق زمین می فرستد بازتاب این سیگنال ها می توانند ناهنجاری هایی را که در طول زمان برای زمین اتفاق افتاده است مشخص کند.

قدرت تفکیک دستگاه جی پارد بین انواع فلزات و اشیاء گرانبها و تونل و سازه های طبیعی بسیار قدرتمند است. کاوشگران به راحتی می توانند تنوع کاوش های مختلفی را تجربه کنند. شما کاربران گرامی می توانید جهت خرید فلزیاب و نیز همچنین مشاوره در حوزه فلزیابی و گنج یابی می توانید با کارشناسان مجرب شرکت گلداسمیت در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید. در زیر می توانیم به برخی از مواردی که کاربر می تواند شکار کند به شرح زیر است:

 • اشیاء و اهداف با ارزش قابل ردیابی
 • دیوارهای زیرزمینی  و سازه های بتونی
 • سازه ها و حفره های پنهان
 • تشخیص سطح آب زیرزمینی و رودخانه ای
 • خطوط لوله دفن پنهان مجراها و مهارهای کابل
 • چاه های برگشتی، سنگرها و خندق ها
 • تونل ها و پناهگاه های مخفی
 • سنگ و رگه های گنج، مجسمه ها و انبارها درون زمین

 

فلزیاب جی پارد09121611094
فلزیاب جی پارد
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان،

مناسب با نیازتان میباشد***

اگرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید

میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید نمایید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت

حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت

گلداسمیت با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام گلد اسمیت

تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما