طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟

طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟

طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟

عملکرد یک طلایاب و دقت آن در تشخیص طلا، بستگی به نوع دستگاه، تکنولوژی به کار رفته، طراحی آن، اندازه، عمق طلا و شرایط محیطی دارد.  انواعی از طلایاب‌ها قابلیت تشخیص طلا را از فاصله نزدیک، تا عمق کمتر از یک متر دارند. طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟ اما برخی دستگاه‌های پیشرفته‌تر و با تکنولوژی‌های جدیدتر، می‌توانند تا عمق چندین متری طلا را تشخیص دهند. همچنین نوع طلا و خلوص آن نیز می‌تواند بر دقت تشخیص دستگاه تأثیر بگذارد. به طور کلی بهتر است قبل از خرید یک دستگاه، مشخصات فنی و قابلیت‌های آن را با دقت بررسی کنید و همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از طلایاب در برخی مناطق و شرایط ممکن است محدودیت داشته باشد. برای خرید فلزیاب و ارتقا انواع دستگاه ها شما کاربران گرامی می توانید با شرکت گلداسمیت در ارتباط باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید. در این مقاله قصد داریم درباره طلایاب از چند متری طلا را تشخیص می دهد صحبت خواهیم کرد.

طلایاب چگونه کار میکند

دستگاه طلایاب برای تشخیص فلزات در زمین و معدن، به کار می‌رود. اصل کار این دستگاه‌ها بر پایه تکنولوژی الکترومغناطیسی و مغناطیسی است. وقتی که یک دستگاه روی زمین قرار می‌گیرد و به روشی فعال می‌شود، سیگنال‌های الکترومغناطیسی یا مغناطیسی به زمین فرستاده می‌شوند. این سیگنال‌ها در صورت برخورد با جسم فلزی تغییر مسیر می‌دهند و به دستگاه برمی‌گردند.

سپس دستگاه این سیگنال‌ها را بررسی کرده و حضور فلز را تشخیص می‌دهد. برخی از دستگاه‌ها می‌توانند نوع فلزی که تشخیص داده‌اند را نیز نشان دهند. طلایاب می‌توانند با توجه به نوع فلزات و خلوص آن‌ها، در نواحی مختلف زمین به کار بروند. همچنین قابلیت تنظیم حساسیت دستگاه طلایاب نیز می‌تواند برای کارب

 

طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟09121611094
طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

مشخصات فنی دستگاه طلایاب و فلزیاب شامل موارد زیر می شود:

 • تعیین محدوده حساسیت
 • تعداد بالا مد کاری
 • گستره عمق یابی
 • رزولوشن نمایشگر
 • قدرت فرستنده بسیار قوی
 • مقاوم در برابر شرایط محیطی
 • دارای آنتن دوگانه

 

بیشترین عمق طلایاب

بعضی از دستگاه‌ها می‌توانند فلزات را تا عمق حدود یک متر تشخیص دهند، در حالی که برخی دستگاه‌های پیشرفته‌تر و با تکنولوژی‌های جدیدتر می‌توانند تا عمق چندین متری فلزات را تشخیص دهند. همچنین نوع فلز و خلوص آن نیز می‌تواند بر دقت تشخیص دستگاه تأثیر بگذارد.

به طور کلی عمق دستگاه طلایاب در تشخیص فلزات، بستگی به شرایط خاص هر مورد دارد و بهتر است قبل از خرید یک دستگاه، مشخصات فنی و قابلیت‌های آن را با دقت بررسی کنید و همچنین در نظر داشته باشید که استفاده از دستگاه در برخی مناطق و شرایط ممکن است محدودیت داشته باشد.

 

طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟09121611094
طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094

 

برد طلایاب چقدر است

برد دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به نوع دستگاه، اصلی‌ترین تکنولوژی استفاده شده در طراحی آن، شرایط محیطی و ویژگی‌های فلزی که قرار است تشخیص داده شود، اشاره کرد. بعضی از دستگاه‌های طلایاب می‌توانند فلزات را تا فاصله کمتر از یک متر تشخیص دهند، در حالی که برخی دستگاه‌های پیشرفته‌تر و با تکنولوژی‌های جدیدتر می‌توانند تا فاصله چندین متری فلزات را تشخیص دهند. همچنین شرایط محیطی مانند نوع خاک، رطوبت، و انواع مختلف از انتقال سیگنال، نیز می‌توانند بر برد طلایاب تأثیر بگذارند. برد دستگاه در تشخیص فلزات، بستگی به شرایط خاص هر مورد دارد و بهتر است قبل از خرید مشخصات فنی و قابلیت‌های آن را با دقت بررسی کنید.

برد طلایاب چقدر است

بعضی از دستگاه‌های طلایاب می‌توانند فلزات را تا فاصله کمتر از یک متر تشخیص دهند، در حالی که برخی دستگاه‌های پیشرفته‌تر و با تکنولوژی‌های جدیدتر می‌توانند تا فاصله چندین متری فلزات را تشخیص دهند. همچنین شرایط محیطی مانند نوع خاک، رطوبت، و انواع مختلف از انتقال سیگنال، نیز می‌توانند بر برد طلایاب تأثیر بگذارند. برد دستگاه در تشخیص فلزات، بستگی به شرایط خاص هر مورد دارد و بهتر است قبل از خرید مشخصات فنی و قابلیت‌های آن را با دقت بررسی کنید.

بررسی قیمت دستگاه طلایاب در بازار ایران

قیمت دستگاه های موجود در بازار ایران بسیار متفاوت است و بسته به مدل، نوع و ویژگی‌های دستگاه تغییر می‌کند. به طور کلی عوامل زیر بر قیمت طلایاب تاثیر می‌گذارند:

 • کشور سازنده: اغلب دستگاه‌های وارداتی باکیفیت، قیمت بالاتری دارند.
 • فناوری: طلایاب‌های پیشرفته‌تر با فناوری آخرین نسل هزینه بیشتری دارند.
 • قابلیت‌ها و امکانات: هرچه ویژگی‌های بیشتری داشته باشد قیمتش بالاتر می‌رود.
 • اندازه و وزن: دستگاه‌های بزرگ‌تر و سنگین‌تر ارزان‌تر هستند.

 

طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟09121611094
طلایاب از چند متری طلا را تشخیص میدهد؟
فروش فلزیاب و طلایاب در گلداسمیت
09121611094
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما