بررسی فلزیاب Gold Kruzer

بررسی فلزیاب Gold Kruzer

بررسی فلزیاب Gold Kruzer

بررسی فلزیاب Gold Kruzer محصول شرکت نوکتا،  با فرکانس بالای 61 کیلوهرتز کار می کندبررسی و با ارائه بهترین حساسیت به ریزترین قطعات ، مزارع طلای کشف شده را زنده می کند. جدا از عملکرد استثنایی آن در شرایط سخت زمین و سنگ های داغ، طراحی مقاوم و ضد آب آن باعث می شودپیشرفته ترین وجواهرات در بازار باشد.

 

بررسی فلزیاب Gold Kruzer09121611094
بررسی فلزیاب Gold Kruzer
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094

ویژگی های فلزیاب گلد کروزر

 • کاملا ضد آب تا عمق 5 متر
 • محافظت در برابر نفوذ گرد و غبار کامل
 • تفکیک دقیق و عالی
 • قابلیت رد آهن
 • عملکرد بالا و عمق بی نظیر
 • 4 حالت جستجو: Gen (تمام فلزات) / سریع / تقویت کننده / میکرو
 • وزن سبک 1.4 کیلوگرم
 • لذت بردن از شناسایی برای ساعتهای طولانی بدون خستگی
 • باتری داخلی لیپو
 • 19 ساعت استفاده مداوم
 • کار با فرکانس بالای 61 کیلوهرتز
 • 3 سطح عمق شناسه هدف قابل انتخاب
 • کارایی بالا و عمق بی نظیر
 • قابلیت شناسایی قطعات طلای عمیق یا جواهرات خرد
 • حالت ساحلی پیشرفته
 • عملکرد بسیار پایدار در ماسه خشک، ماسه مرطوب و زیر آب
 • سرعت بازیابی بالا

 

سایر مشخصات و بررسی فلزیاب Gold Kruzer فلزیاب گلد کروزر

این دستگاه در همه زمین ها حتی در شرایط سخت زمین مانند سنگ های داغ یا حاوی مواد معدنی کار می کند. با ارائه بهترین حساسیت به ریزترین قطعات، میادین طلای شکار شده را زنده می کند. جدا از عملکرد استثنایی آن در شرایط سخت زمین و سنگ های داغ، طراحی مقاوم و ضد آب آن، Gold Kruzer را به پیشرفته ترین فلزیاب طلا و جواهرات میکرو در بازار تبدیل کرده است.

در مناطقی که گردو غبار و یا آشغال وجود دارد با حساسیت بالا اشیاء گرانبها را یافت می کند و همچین قطعه های بسیار ریز طلا که در زیر خاک توسط خاک و سنگ های داغ پوشانده شده است به راحتی کاوش می کند. یکی از ویژگی های دیگر هر فلزیاب قابلیت حمل بودن و وزن کم آن است که فلزیاب گلد کروزر این ویژگی را دارد و کاوشگران در زمین هایی که عبور و مرور سخت است به راحتی می توانند جابه جا شوند و به مشکل برنخورند.

 

بررسی فلزیاب Gold Kruzer09121611094
بررسی فلزیاب Gold Kruzer
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094

حالت های جستجو

 1. حالت Gen (تمام فلز)
 2. حالت سریع
 3. حالت تقویت
 4. حالت میکرو

 

افراد می توانند حالت های بالا را انتخاب کنند و به دنبال کاوش طلا ، فلزهای گرانبها و اشیاء با ارزش باشند خوبی این دستگاه این است که با تمامی زمین ها انعطاف پذیر است و کاوشگران به راحتی می توانند در زمین سخت و سفت ، شنی و دریایی اهداف را از درون زمین شناسایی کنند. همچنین این دستگاه قادر است اشیاء آهنی را حذف کند و فقط دنبال اشیاء طلایی باشد و در زمین هایی که زباله و نویزهای زیادی هستند به راحتی آنها را فیلتر می کند و هیچ مزاحمی در کاوش اجسام باارزش پیش نخواهد آمد.

عمق زنی Gold Kruzer

طبق تجربه کاوشگرانی که طبق این سیستم پیش رفتند توانستند که اجسام درون زمین را تا عمق حدود 1.5 متر پیدا کنند و از این لحاظ به اهدافی که در زمین وجود دارد هر چقدر بزرگ تر باشد عمق زنی بیشتر می شود و هر چقدر اشیاء پنهان شده درون زمین کوچک تر باشد عمق زنی کمتر می شود. همچنین در آب تا عمق 5 متر می‌تواند بدون مشکل به کاوش ادامه دهد.

 

قیمت فلزیاب Gold Kruzer

طلایاب Gold Kruzer با فرکانس بالای 61 کیلوهرتز کار می کند و با ارائه بهترین حساسیت به ریزترین قطعات، میادین طلای کاوش شده را زنده می کند. جدا از عملکرد استثنایی آن در شرایط سخت زمین و سنگ های داغ، طراحی مقاوم و ضد آب آن، Gold Kruzer را به پیشرفته ترین فلزیاب طلا و جواهرات در بازار تبدیل کرده است. به دلیل وابستگی به نرخ ارز، قیمت این دستگاه ثابت نمی باشد.

 

بررسی فلزیاب Gold Kruzer09121611094
بررسی فلزیاب Gold Kruzer
فروش فلزیاب وطلایاب در گلداسمیت
09121611094
نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان،

مناسب با نیازتان میباشد***

اگرشماکاربران گرامی بدنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید

میتوانید از طریق مربوطه اقدام به خرید نمایید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت

حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق راه های ارتباطی شرکت

گلداسمیت با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام گلد اسمیت

تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

خرید از دیجی کالا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما