فلزیاب TDI BeachHunter

فلزیاب TDI BeachHunter

فلزیاب TDI BeachHunter

TDI BeachHunter یک فلزیاب ضد آب تا عمق 25 فوت و با قابلت نفوذ در انواع خاک ها ،سنگها و … می باشد. ویژگی Pulse Delay که قابل تنظیم است ،به شما امکان می دهد دستگاه را برای حساسیت حداکثر به جواهرات و طلاها، طلای کوچک و سکه های قیمتی در عمق زیاد تنظیم کنید.

شرکت گلد اسمیت 09121611094
شرکت گلد اسمیت 09121611094

فلزیاب TDI BeachHunter محصول Whites آمریکا بطور خاص برای کاوش در سواحل نمکی و شیرین طراحی شده است و قادر است عملکرد بسیار قوی را در زمین ها و سواحل به اپراتور ارائه دهد، دستگاه فلزیاب قابلیت کاوش تا عمق ۲۵فوت در دریا ، رودخانه و دریاچه را دارد، با دارا بودن سیستم تاخیر پالس به شما این امکان را میدهد که تا عمق حداکثری دستگاه میتوانید کاوش کنید و طلا ، جواهرات ، قطعات کوچک طلا و سکه ها را از دل زمین بیرون آورید. فلزیاب های VLF میتوانند در انواع شرایط مختلف محیطی در کانی های زمین نفوذ کنند و با استفاده از فرکانس های چند فرکانسی در انواع خاک ها نفوذ موثری داشته باشند. طلایاب TDI BeachHunter کاملا منطبق با شرایط سواحلی می باشد و برای اپراتور های آماتور وسیله خوبی برای اکتشافات دریایی و ساحلی می باشد.

***دفتر فروش دستگاه فلزیاب برای شما کاربران عزیز خریدی آسان، مناسب با نیازتان می باشد***

اگر شما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب در تهران هستید

میتوانید با شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید

همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت گلد اسمیت با ما در ارتباط باشید
اینستاگرام گلد اسمیت
تلگرام گلد اسمیت

سوالکده(سوالات متداول فلزیاب)

تماس با ما